Неділя, 16 Червня, 2024

«Розумний» Алло: огляд месенджера від Google

Google випустила нову програму для обміну короткими повідомленнями «Алло». Це був би черговий з десятків типових месенджерів, якби не вбудований «штучний інтелект» у вигляді помічника Google Assistant. Він є поліпшеною версією асистента Google Now, і з ним можна листуватися, ставити йому питання і грати в ігри.

google-allo-hero-image-cnet

Інсталяція Google Allo вимагає номера телефону – до нього прив’язується обліковий запис. Заодно Google автоматично прикріплює до нього ваш акаунт Android. Після введення номера на нього надійде SMS з кодом підтвердження.

1

Далі месенджер запропонує зробити автопортрет, хоча цей крок можна пропустити та ввести лише ім’я користувача.

1

Після завершення Allo відкриває вікно для спілкування, і ви відразу поринете у спілкування – Google Assistant напише вам три стандартні повідомлення. В одному з них він попередить, що може шпигувати за вами, щоб давати відповіді на питання. Спілкуватися через Google Allo можна навіть з тими, хто не має цієї програми, – звичайними SMS.

1

За задумом Google, помічник (Google Assistant) має допомагати користувачу в спілкуванні та навіть вирішувати повсякденні справи. Наприклад, можна попросити його забронювати столик у ресторані або показати якесь зображення, дізнатися курс валют і взагалі поставити будь-яке запитання. А ще Allo буде пропонувати користувачу розумні відповіді на повідомлення. Скажімо, якщо під час листування хтось надішле користувачу запрошення на вечерю, Allo може запропонувати варіанти «я зайнятий» або «згоден».

Крім того, додаток вміє розпізнавати об’єкти на фотографіях і здатний запропонувати відповідь для такого випадку. Наприклад, якщо вам хтось надіслав фото кішки, Allo зрозуміє, що на фото саме кішка, і запропонує відповідь на кшталт «гарна кішечка» або щось подібне.

Оскільки контакт-лист в Allo у мене порожній, та й спілкування мало в чому відрізняється від інших месенджерів, я зосередився на асистентові. Можу сказати, що він не дуже добре розуміє українську, хоча Google Assistant ввічливий та відразу вибачається за це. Тому не дивуйтеся, коли на один із ваших запитів він запропонує загальний набір дій, а на інший – знайде конкретну відповідь.

1

Російську мову Google Assistant знає краще, принаймні, коли я задав те ж саме питання «що подивитися у кінотеатрі», він відразу запропонував відкрити кіноафішу. Звісно, асистент кожного разу вибачався щодо свого поганого знання мов.

1

Але якщо хочеться користуватися можливостями Google Assistant на повну, тоді доведеться вчити англійську. Адже саме нею спілкується асистент, якщо активувати його додаткові функції. Наприклад, йому можна сказати, що нудно і хочеться розваг. Асистент запропонує на вибір: він прочитає вірша, перетворить смайлики на фільми, з ним можна пограти в гру чи він запустить відео з YouTube.

1

А іноді на україномовний запит Google Assistant видаватиме англомовні пошукові результати. Наприклад, без знання англійської у Google Allo ви ніколи не дізнаєтеся, що таке цукерки та бджоли.

1

Персональні враження

З Google Assistant було цікаво побавитися, але не варто забувати, що це той же пошук Google у вигляді мобільного додатка з вбудованим месенджером. Тому він не пропонує якихось функцій, яких ви раніше не бачили в пошуку Google. З Allo ними лише стає зручніше користуватися – не треба копіювати з месенджера посилання чи незнайомі слова у пошуковий рядок. А в іншому це звичайний сучасний месенджер з реєстрацією за номером телефону.

Завантажити Google Allo можна в Google Play Store та iTunes.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися