Четвер, 30 Листопада, 2023

Google Assistant заговорив російською мовою

Власники Android можуть відтепер спілкуватися зі своїм смартфоном не лише англійською. Віртуальний помічник зі штучним інтелектом Google Assistant заговорив російською мовою. Додати її розробники обіцяли ще в січні нинішнього року.

Апдейт з підтримкою російської мови поки недоступний усім користувачам і поширюється хвилями. Як обіцяють розробники, розгортання має завершитися до кінця тижня. Поки випробувати його можуть обрані користувачі iOS й Android, особливо ті, в кого встановлена мова системи російська і регіон Росія.

Російськомовний Google Assistant працює на Android-пристроях з версією ОС 5.0 і вище і на пристроях під управлінням iOS версій 10 і вище.

Щоб запустити Google Assistant на пристрої під управлінням Android, потрібно сказати «Окей, Гугл» або просто натиснути й утримувати кнопку головного екрана. Користувачам iOS потрібно завантажити відповідну програму в App Store.

Призначення Google Assistant – пришвидшити виконання щоденних завдань. Можна попрохати телефон перевести милі в кілометри або євро в гривні, запитати, коли зайде сонце чи як буде «кавун» англійською. Штучний інтелект надасть відповідь у форматі звичайного діалогу. Асистента також можна попросити надіслати повідомлення через WhatsApp або Viber, надиктувавши текст послання. Можна наказати йому встановити будильник чи таймер, включити прослуховування плей-листа тощо.

Раніше помічник від Google був доступний лише у 8 державах: Австралії, Канаді, Франції, Німеччині, Японії, Великобританії та США. Він умів розмовляти англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською, іспанською та португальською мовами.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Що таке ,,Androd,,…блін люди провіряйте коли щось пишите,ато грамота на тверду 2ку)))!!!

    • Я б на вашому боці сам би вивчив граматику, в тому числі і комп’ютерну. Не має в українській мові слова “провіряйте”, є “перевіряйте”. А лапки виглядають не так – ,, ,, , а ось так ” “, чи ось так ‘ ‘.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися