П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як зробити антиапдейт програми на Android

Хоча розробники стверджують, що оновлення є гарною річчю, але на практиці виявляється, що від них часто більше проблем, ніж користі. Можна просто вимкнути автоматичний апдейт. Однак якщо ви вже оновилися, то сучасні системи, з Android включно, не дозволяють повернутися на попередню версію, якщо оновлена виявилася гіршою. Але на Android встановити попередній випуск все-таки можна.

screenshot_2016-09-26-17-02-12
Google Play пропонує лише дві опції: видалити додаток чи встановити нову версію. Повернутися до попередньої буде неможливо

Оскільки Google Play не дозволяє вибирати версії програм та пропонує лише останню, доведеться трохи пошукати в інтернеті. Вам потрібно знайти APK-файл бажаної утиліти з номером випуску, який менше наявного у вашому апараті. Дізнатися його можна в налаштуваннях у розділі «Програми».

es-file-manager
Версії додатка на початку та після антиапдейту

Зайдіть на один із сайтів, з яких можна завантажити APK в обхід Google Play, наприклад, APK Mirror. Далі в пошуковому полі введіть назву бажаної програми та завантажте файл. Після цього видаліть останню версію додатка зі свого мобільного гаджета та інсталюйте знайдений APK. Не забудьте при цьому активувати опцію інсталяції з невідомих джерел у налаштуваннях девайсу.

es-file-manager

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися