Новий зарядний пристрій Panasonic обіцяє подовжити ресурс акумуляторів Ni-Mh

Це моделі BQ-CC65, BQ-CC63 і BQ-CC61, і перша з них має технології для продовження ресурсу елементів живлення.

Panasonic випустила трійку зарядних пристроїв для нікель-металогідридних (Ni-MH) акумуляторів, які замінюють батарейки AA та AAA. Це моделі BQ-CC65, BQ-CC63 і BQ-CC61, і перша з них має технології для продовження ресурсу елементів живлення. Вона оснащена системою оцінки заряду і стиранням «ефекту пам’яті».

Panasonic BQ-CC65 – топова модель нової лінійки. Гаджет має LCD-екран, заряджає напругою у 5 Вольт та струмом до 1 A. Такі параметри також дозволяють використовувати цей девайс як адаптер для заряджання електроніки по USB, для чого є опція USB Out. Режим Refresh дає оцінку доступної в акумуляторі енергії (Wh) і залишкової фактичної ємності (mAh). Режим повного заряду і розряду акумуляторів дозволить спробувати відновити до початкової ємності, прибравши накопичений «ефект пам’яті». Оптимальний струм заряду вибирається зарядним пристроєм автоматично залежно від ємності акумулятора.

Модель BQ-CC63 – середня модель, яка заряджає до восьми акумуляторів за один раз. Індикація заряду виконана на світлодіодах на корпусі моделі, які працюють за принципом заряджений/розряджений. Огляд цього девайсу читайте в цьому матеріалі.

Молодша модель BQ-CC61 працює від USB-шнура і має компактні розміри.

Придбати нові зарядні пристрої для елементів живлення eneloop можна із серпня 2018 року в інтернет-магазинах Rozetka, MOYO, Brain, Fotos і Comfy.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я