Четвер, 29 Лютого, 2024

Google: батарея не винна, що корпус Pixel 4/4 XL розклеюється

Google офіційно відкинув одну із можливих причин поломки Pixel 4 XL. У цього флагманського смартфона вартістю $799 у день запуску відклеюється задня скляна панель від корпусу. Вважалося, що її виштовхує роздута батарея, але в Google сказали, що акумулятор ні до чого.

Процес відклеювання, за словами постраждалих користувачів, починається зазвичай з якогось кута. Переважна частина скарг, що щілина з’являється на кутах лівого боку. Після появи дефект починає з часом збільшуватися.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Google замінює користувачам такі пристрої в рамках гарантії. Однак юзери кажуть, що видані на заміну девайси мають таку ж проблему.

Директор ремонтної майстерні uBreakiFix припустив, що причиною відклеювання може бути несправний конектор батареї. Через нього вона із часом починає роздуватися.

У коментарі на порталі Reddit представники Google запевнили, що проблема не в батареї.

«Ми дослідили проблему та дійшли висновку, що вона не пов’язана з батареєю Pixel. Якщо ви стикнулися з проблемою на своєму Pixel 4/4XL, ми рекомендуємо зв’язатися з підтримкою та дізнатися доступні можливості гарантії. Ми тут, щоб допомогти, і хочемо бути певними, що ваш Pixel 4/4XL працює нормально».

Роздування батареї на смартфонах Google вважалося можливою причиною, оскільки відбувалося на пристроях попередніх поколінь. Деякі користувачі смартфонів Nexus 6P стикалися з такою проблемою. Також роздування батареї трапляється на телефонах інших виробників.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися