Понеділок, 22 Липня, 2024

Google додала до iPhone віртуальну реальність

Власники гаджетів Apple також зможуть майже задарма зануритися у віртуальну реальність. Користувачі девайсів з Android можуть так робити ще з минулого року – тоді Google випустила додаток Cardboard Camera. Днями ця програма стала доступна для iOS.

Утиліта Cardboard Camera дозволяє знімати панорамні 360-градусні фотографії та переглядати їх за допомогою гарнітури віртуальної реальності. Останньою може бути, наприклад, Cardboard – картонні окуляри, схему яких поширює Google. Хоча вони виглядають по-дитячому, але вже приносять дохід Google, яка також продає набори компонентів для них, а збирати їх треба самостійно. За перші півроку після випуску Cardboard компанія відвантажила більше 500 тис. комплектів. А в додатках для Cardboard найбільш цікаві рішення, на думку Google, виділені в окрему секцію на Google Play.

Версія додатка Cardboard Camera для iOS має такі ж самі функції, що доступні Android-користувачам. Власники iPhone і iPad можуть робити 360-градусні панорами і записувати звук. Завантажити програму можна за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися