Google дозволив переходити з iPhone на будь-який смартфон Android

Те, що заважало більшості людей використовувати Switch to Android - можливість переходити з iPhone лише на пристрій Google Pixel.

Google спростив перехід з iOS на Android. Створений пошуковим гігантом додаток для iOS для переходу з iPhone на смартфон Android почав підтримувати не лише смартфони Google Pixel. Тепер цей додаток допомагає перейти на будь-який гаджет Android.

Утиліта Switch to Android дозволяє користувачам бездротовим способом передавати дані зі своїх iPhone на Android. Ці дані обмежені фотографіями, відео, записами календаря та контактами. Додаток також не міг передавати міжплатформні текстові повідомлення та кеші додатків.

Цікаво, що необхідність відмовитися від старих текстових повідомлень і збережених налаштувань програм при переході на Android з iPhone не була справжньою ахіллесовою п’ятою програми. Те, що заважало більшості людей використовувати Switch to Android – можливість переходити з iPhone лише на пристрій Google Pixel.

З огляду на те, що смартфони Pixel мають мізерну частку продажів смартфонів Android, переважна більшість користувачів iPhone, які бажали перейти з iPhone на Android за допомогою цього додатка, просто не змогли ним скористатися, оскільки вони придбали смартфон не Pixel.

Тепер Google відкрив програму Switch to Android для підтримки передачі даних з iPhone на всі смартфони з Android 12 і новіших версій. З допису в блозі Google, стає очевидним, що Google хоче, щоб люди розглядали утиліту як надійний спосіб переходу.

Перехід з iPhone на Android був можливий і раніше, але для цього потрібно було багато ручної роботи та дротове підключення. Google хоче, щоб люди використовували цю єдину програму для дротової та бездротової передачі даних.

У дописі в блозі Google також додається, що весь процес передачі даних має бути безперебійним із чіткими інструкціями на екрані. Кроки автоматично з’являться на телефонах Android під час початкового процесу налаштування.

Користувачі, які переходять з iPhone, повинні переконатися, що вони вибрали опцію передачі даних з iPhone на Android, коли вони натраплять на підказку на екрані налаштування. Їм також буде запропоновано вибрати між дротовим і бездротовим варіантами передачі даних.

Після вибору методу передачі даних їм буде запропоновано завантажити програму Switch to Android з магазину iOS App Store. Після встановлення програма проведе користувачів через увесь процес передачі даних, а також запропонує їм надати всі необхідні дозволи.

Навіть після того, як Google розширив колекцію пристроїв Android, які можуть підтримувати додаток для перемикання, багато користувачів не зможуть використовувати цей інструмент, оскільки переважна більшість Android залишаються на Android 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я