Понеділок, 15 Квітня, 2024

Google спростив перехід з iPhone на Android

Технологічний гігант Google запускає на iOS свою програму «Перейти на Android». Додаток призначений для користувачів iOS, які хочуть перейти з iPhone на смартфон під управлінням ОС Android від Google. Утиліта Switch to Android уже доступна в App Store на ряді світових ринків.

Програма обіцяє полегшити перехід між мобільними платформами, допомагаючи користувачам імпортувати свої контакти, календар, фотографії та відео з iPhone на телефон Android.

Додаток також інструктує користувачів, як вимкнути iMessage від Apple, щоб отримувати текстові повідомлення на своєму новому пристрої, і дозволяє їм підключитися до iCloud, щоб перенести свою бібліотеку фотографій і відео на Android.

Веб-сайт програми Google Switch to Android ще не оновився і Google офіційно не оголосив про її запуск. Програма також не відображається на сторінці в App Store або в результатах пошуку App Store. ЇЇ можна знайти, лише натиснувши пряме посилання https://apps.apple.com/us/app/id1581816143.

Наразі веб-сайт Switch to Android веде користувачів через стандартний процес переходу на Android, який передбачає створення резервних копій своїх контактів, календаря, фотографій і відео за допомогою програми Google Drive iOS перед зміною пристрою.

План компанії розробити окрему програму для переходу з iPhone на Android вперше розкрили минулого року, коли веб-сайт 9to5Google помітив код в офіційному інструменті відновлення даних Android з посиланням на програму Switch to Android для iOS.

На жаль, нова програма Google Switch to Android iOS не допомагає з перенесенням програм користувачів. Це, ймовірно, пов’язано з обмеженнями щодо того, до яких програм сторонніх розробників можна отримати доступ на пристрої користувача. Програми не повинні сканувати iPhone, щоб отримати список усіх інших встановлених програм.

Додаток від Google вийшов через багато років після появи аналогічного додатку від Apple. Ще у вересні 2015 року Apple запустила програму Move to iOS для користувачів Android, яка, зокрема, була її першою програмою в Google Play. Ця програма допомагала переносити на iPhone дані користувачів зы смартфоныв Android, включаючи фото, відео, повідомлення, обліковий запис Google, контакти та закладки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися