Четвер, 18 Квітня, 2024

В аеропорту інформтабло впізнає пасажира і покаже йому дані про рейс персонально

Пасажири авіакомпанії Delta Air Lines у Детройті можуть подивитися дані про рейси, що виводяться персонально для них. В аеропорту Детройт Метрополітен цифровий екран упізнає пасажирів в обличчя. При цьому він  використовує пікселі з кількома видами для відображення персоналізованої інформації про рейс багатьом мандрівникам одночасно.

Технологію розробив стартап Misapplied Sciences, який заснували ветерани Microsoft і Walt Disney Imagineering.

Персональне інформаційне табло доступне неозброєним оком і воно показує різну інформацію різним людям, які стоять перед одним екраном. Завдяки цьому до 100 клієнтів можуть переглядати персоналізовану інформацію про рейси, адаптовану до їх власної подорожі.

На відміну від традиційних пікселів, кожен з яких випромінює світло одного кольору в усіх напрямках, Misapplied Sciences стверджує, що його піксель може посилати різні кольори світла в десятки тисяч або навіть мільйони напрямків.

«Кілька людей можуть дивитися на один і той самий піксель одночасно, але сприймати абсолютно різні кольори», — сказав генеральний директор і співзасновник компанії Альберт Нг. – Це кожен окремий піксель. Потім ми можемо створювати дисплеї, маючи масиви цих пікселів із багатьма переглядами, і ми можемо керувати кольорами світла, які посилає кожен піксель. Після координації всіх цих світлових променів ми можемо формувати зображення в різних місцях».

У поєднанні з технологією визначення місцезнаходження та датчиками, подібними до тих, що вже вбудовані в смартфон, компанія каже, що цей контент можна націлювати в режимі реального часу на людей та об’єкти, по суті слідуючи за ними в тривимірному просторі під час їх переміщення.

Раніше Нг був стажером-дослідником у Microsoft. Він заснував компанію разом із Полом Дітцем, колишнім старшим науковим співробітником Microsoft, який покинув Misapplied Sciences у 2019 році, і Дейвом Томпсоном, головним операційним та креативним директором, який є ветераном Walt Disney Imagineering, де він керував дизайном атракціонів тематичного парку. і враження на круїзних суднах.

1 коментар

  1. …А заразом допомагатиме спецорганам ловити дисидентів, опозиціонерів та інших неугодніх осіб, котрі відтак не зможуть виїхати з країни щоб врятуватися від розправи з боку влади (вірніше тими, хто під вивіскою липових “офіційніх” органів насправді керує країною).
    І ЦЕ ЗВЕТЬСЯ “ПРОГРЕС”?!!!?

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися