Google Фото отримав вбудований відеоредактор

Відеоредактор уже тривалий час доступний у Google Photos для Android та iOS.

Веб-версія сервісу організації фотографій Google Фото (Google Photos) отримала незвичну функцію. Окрім редагування знімків він навчився редагувати відео. Однак цікаве те, що можливості цього вбудованого відеоредактора настільки обмежені, що все одно знадобиться хоча б базовий відеоредактор.

Відеоредактор уже тривалий час доступний у Google Photos для Android та iOS. Тепер його отримала веб-версія цього сервісу. Сам відеоредактор дозволяє лише переставляти місцями шматки відео. Якихось інших дій над відео він не вміє виконувати.

У Google кажуть, що мета цього відеоредактора не в тому, щоб дати користувачам можливість повноцінно правити свої ролики. Пошуковий гігант лише хоче, щоб юзери побачили його плавну роботу при публікації та простоту створення відео, особливо в автоматичному режимі.

Опція доступна в Chrome на Mac та Windows PC, але не для всіх користувачів. Невідомо, чи відеоредактор знаходиться в тестовому режимі і ним можуть скористатися лише обрані, чи Google розгортає цю функцію повільно, і потрібно лише зачекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я