Неділя, 14 Квітня, 2024

Google Glass впізнає стрес

Сказати, коли організм знаходиться у схвильованому стані, сьогодні допомагають різноманітні гаджети носимої електроніки, які займають додаткове місце. Проте вченим з Массачусетського технологічного інституту вдалося скоротити кількість пристроїв, які має з собою носити сучасна людина. Вони створили програму BioGlass, яка дозволяє визначати рівень стресу за допомогою окулярів Google Glass.

Більшість наявних датчиків схвильованості необхідно прикріплювати до тіла, щоб вони могли відслідковувати частоту серцебиття. Проте у Google Glass для цього використовуються акселерометр, гіроскоп та камера. З їхньою допомогою BioGlass відстежує найменші рухи, які створюють підвищене серцебиття та прискорене дихання. Недолік такого підходу – користувач повинен стояти на місці, щоб не збивати систему.

Створена ученими програма не робить нічого, окрім збору даних, однак розробники кажуть, що майбутні версії можуть отримати додаткові функції. Наприклад, вони зможуть надати поради щодо зменшення рівня стресу за допомогою дихальних вправ або включати записи спокійних мелодій.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися