Google готує нову соцмережу «Шнурки» (Shoelace)

Автори соцмережі кажуть, що вона добре підійде людям, які нещодавно переїхали на нове місце і хочуть зустріти нових людей та подружитися.

Пошуковому гіганту Google не щастить із соціальними проектами, і лише нещодавно закрилась одна з його соцмереж Google+. Однак компанія не здається і запускає нову соцмережу під назвою «Шнурки» (Shoelace). Її головне завдання – об’єднувати більше людей у реальному житті.

Додаток Shoelace повинен стати гіперлокальною соцмережею для людей, які хочуть в реальності познайомитися зі своїми сусідами та активностями і подіями поруч. Саме тому у цього сервісу така назва – він має зв’язати користувачів, як шнурки зв’язують взуття, кажуть розробники. Поки що версії для Android та iOS відкриті за запрошеннями, а сама соцмережа доступна в Нью-Йорку.

Події, які пропонуватиме Shoelace, – це не лише концерти та виставки. Це може бути і гра в пінг-понг в локальному барі чи перегляд кіно в парку. Автори соцмережі кажуть, що вона добре підійде людям, які нещодавно переїхали на нове місце і хочуть зустріти нових людей та подружитися.

Сам проект Shoelace є продуктом внутрішнього інкубатора Google, який відомий під назвою Area 120. Як і багато інших стартапів, створених у рамках цього інкубатора, автори самі не знають, куди розвивати своє дітище. Представники Google кажуть, що подробиці Shoelace з’являться пізніше.