Вівторок, 16 Квітня, 2024

Скільки грошей Vodafone Україна вклав у вітчизняну економіку

У 2016 році Vodafone Україна інвестував у телекомунікаційну інфраструктуру 2,9 млрд грн. Загальні інвестиції компанії у період 2015-2016 років досягли рекордного на ринку показника: 10 млрд грн. У 2017 році компанія планує вкласти значимо більшу суму в розвиток мережі, порівняно з торішніми інвестиціями.

Загалом за 24 роки роботи оператор вклав у розвиток інфраструктури близько 38 млрд грн. Vodafone Україна також є одним з найбільших платників податків до бюджету України. За весь період роботи компанія перерахувала до бюджету держави 33 млрд грн, разом з податками й зборами за використання радіочастот.

Vodafone Україна також вклав у розвиток соціальної сфери країни 440 мільйонів гривень. У цю суму входять добровільна благодійна допомога, а також кошти та послуги у рамках реалізації великих інфраструктурних соціально значущих проектів. Серед них – проект «Мобільна медицина», підтримка талановитих студентів за програмою «Професіонали майбутнього», популяризація української науки в проекті Tech Today Hub, екологічні ініціативи, підтримка спорту і здорового способу життя, а також допомога дітям з важкими захворюваннями у проекті «Добра справа в подарунок».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися