Google готує спеціальний дисплей AMOLED для гарнітур віртуальної реальності

стало відомо, що вона розробляє його спільно з одним з провідних виробників OLED

Навіть найкращі екрани сучасних смартфонів мало підходять для віртуальної реальності. Ці екрани розміщуються на відстані кількох сантиметрів від очей, і через це їм бракує роздільної здатності. Саме тому Google готує спеціальний дисплей AMOLED для шоломів віртуальної реальності.

Інформації про майбутній екран дуже мало. Відомо лише, що він матиме щільність 1443 пікселів на дюйм і частоту оновлення 120 Гц при діагоналі в 4,3 дюйма. Імовірно, роздільна здатність нової панелі складатиме близько 5500×3000 пікселів.

Для порівняння, щільність пікселів Galaxy S9 складає 570 ppi при роздільній здатності 2960×1440 точок та діагоналі у 5,8 дюйма. Версія Galaxy S9+ має діагональ у 6,2 дюйма з такою ж роздільною здатністю, тому в неї нижча щільність пікселів – 529 ppi.

Про майбутній екран для віртуальної реальності компанія Google повідомила ще торік. Тоді стало відомо, що вона розробляє його спільно з одним з провідних виробників OLED. Новий дисплей покажуть на конференції SID 2018, яка відбудеться в травні цього року. Хто саме допомагає Googe, поки незрозуміло. Експерти припускають, що це може бути Samsung або LG Display.