Субота, 2 Березня, 2024

Китай почав роботи над зв’язком шостого покоління 6G

Китайський міністр індустрії та інформаційних технологій вважає, що еволюція інтернету речей вимагатиме ще потужнішого мобільного зв’язку, ніж обіцяє ще заплановане п’яте покоління зв’язку 5G. Тому в державі почали дослідження 6G. Про це міністр Мео Вей повідомив на 13-му національному конгресі.

Чиновник впевнений, що в майбутньому зросте кількість автономних машин та загальне оцифрування життя. Щоб відповідні сервіси могли нормально виконувати свої завдання та взаємодіяти, їм знадобляться швидші мобільні мережі, здатні пересилати більше даних.

Сьогодні Китай активно працює над розробкою п’ятого покоління зв’язку 5G. Такі китайські вендори, як Huawei та ZTE, працюють над відповідним обладнанням. Сам 5G стикнувся з певними складнощами, тому його просування йде досить повільно. Хоча він обіцяє зростання швидкостей пересилання в 20-50 разів. Прогнозується, що 5G зможе стерти межу між дротовим з’єднанням та мобільним.

У Qualcomm, яка є одним з головних розробників мобільних технологій, кажуть, що над впровадженням 5G уже працюють понад 40 компаній. Завдяки прийняттю стандарту 5G NR організацією 3GPP виробники вже можуть створювати пристрої з ним. Експерти прогнозують, що повноцінного розгортання не варто очікувати раніше 2019 року чи навіть 2020 року. Перші споживацькі смартфони з 5G почнуть з’являтися на полицях на початку 2019 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися