Субота, 15 Червня, 2024

Google хоче самостійно випускати смартфони

Компанія Google має намір самостійно випускати смартфони. У такий спосіб технологічний гігант хоче конкурувати з Apple. Перший власний смартфон Google може випустити до кінця 2016 року.

До цього часу смартфони Google вироблялися сторонніми компаніями. Один з останніх флагманів Nexus 6P випустила компанія Huawei, а наступний Nexus мала випустити компанія HTC. Однак у Google вирішили зайнятися ним самостійно. Відмовившись від послуг сторонніх компаній, які випускають смартфони під брендом Nexus, Google зможе повністю контролювати його розробку і випуск, а також створення програмного забезпечення. Інсайдери відзначають, що технологічний гігант уже веде переговори про поширення цих смартфонів з мобільними операторами.

Nexus 6P

Раніше глава компанії Сундар Пічаї вже заявляв, що Google буде приділяти смартфонам більше уваги. Однак він стверджував, що компанія планує і далі працювати з іншими виробниками.

Аналітик компанії CCS Insight Бен Вуд вважає, що головна причина відмови від співпраці зі сторонніми компаніями – прагнення конкурувати з Apple. Зараз Android занадто фрагментований, контролювати його складно. Випуск власних смартфонів частково вирішить цю проблему.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися