Майже кишеньковий електрогенератор 8 кВт використовує мікрореактивний двигун

Звичайний електрогенератор потужністю близько 8 кВт на базі поршневого двигуна важить в середньому 95 кг. Випущений виробником безпілотників Fusionflight генератор ARC важить трохи менше 9 кг.

З’явився потужний електрогенератор ARC, що забезпечує споживачів до 8 кВт і при цьому його можна легко переносити в одній руці. Таку компактність девайсу вдалося забезпечити завдяки зміні двигуна з традиційного поршневого на реактивну турбіну.

Звичайний електрогенератор потужністю близько 8 кВт на базі поршневого двигуна важить в середньому 95 кг. Розміри такої установки складають 590х570х705 мм.

Випущений виробником безпілотників Fusionflight генератор ARC важить трохи менше 9 кг. При розмірах 170x270x520 мм.

Ультрапортативний генератор використовує мікрореактивний двигун, який працює на дизельному паливі, гасі чи реактивному паливі з 5-відсотковою сумішшю турбомасла.

ARC не постачається з інвертором і підключається до зовнішнього паливного баку.

Fusionflight не надає жодних цифр щодо шуму, як і JetCat, провідний постачальник таких типів мікротурбін. Але одне дослідження оцінки шуму турбіни JetCat P80 показало 116,5 децибел – це голосніше, ніж бензопила, відбійний молоток або звичайний рок-концерт. Звичайний генератор видає близько 70 дБ – він в десятки разів тихіше.