Субота, 2 Березня, 2024

Google Картинки перестали показувати роздільну здатність зображень їх на мініатюрах

Компанія Google прибрала відображення роздільної здатності картинки при наведенні миші на її мініатюру. Замість цієї інформації тепер відображаються ярлики, які характеризують приналежність картинки до певного типу об’єктів.

При наведенні курсору на мініатюру картинки в пошуковій видачі Google Картинки в лівому нижньому кутку зображення почали показуватися  позначки. Наприклад, якщо картинка є кадром із відео, тоді пошуковик покаже час, на якій вона відображається. Також може відображатися тип контенту, до якого відноситься ілюстрація, наприклад, продукт або рецепт.

У 2018 році з Google Картинок на догоду правовласникам прибрали кнопку «Відкрити в повному розмірі». Користувачів позбавили можливості легкого переходу відразу на зображення. Сьогодні пропонується спершу зайти на сайт, на якому вона опублікована.

Наступного 2019 року редизайн Google Картинок додав бічну панель для перегляду зображень. У ньому вибране зображення відображається в більшому розмірі, ніж в основній видачі мініатюр. Одночасно з цим користувачів позбавили можливості вказувати точну роздільну здатність зображення, яке вони хочуть відшукати.

З нинішніми змінами в Google Картинках роздільну здатність зображення все ще можливо дізнатися. Для цього потрібно клацнути на нього, активувавши попередній перегляд у бічній панелі.

Нововведення вже почало поширюватися і буде доступне всім користувачам протягом тижня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися