Китайці, нарешті, зможуть гратися

Китай офіційно зняв заборону на збирання і продаж ігрових приставок. Як повідомляє Міністерство культури Китаю, тепер компанії, серед яких Sony, Nintendo і Microsoft, можуть вільно діяти на ринку по всій території країни. Повідомлення про це з’явилося у виданні The Verge.

Ігрові приставки в країні були заборонені в 2000 році через побоювання, що іграшкові віртуальні 3D-світи будуть негативно впливати на ментальне і фізичне здоров’я дітей. Минулого року Китай дещо послабив заборону, дозволивши виробникам приставок продавати їх у майже 18-кілометровій зоні в Шанхаї, відомої як зона вільної торгівлі.

Але навіть ці послаблення залишали багато бар’єрів для функціонування виробників приставок, оскільки вони повинні були побудувати нові виробничі потужності в області, отримати схвалення від регуляторів, і кожну приставку треба було індивідуально вивчати.

15-літні обмеження продажів ігрових приставок стали однією із причин, чому на місцевому ринку популярні розваги на ПК, мобільниках, а також в інтернеті. Експерти кажуть, що тепер виробникам консолей буде складно завоювати своє місце на ринку.