Вівторок, 23 Липня, 2024

Google масштабно оновиться, інакшу пошукову видачу запровадять у травні

Пошуковик Google оголосив про масштабне оновлення своїх пошукових алгоритмів. Розгортати змінені пошукові алгоритми будуть у травні. Для всіх користувачів вони стануть доступними за кілька тижнів.

Новий пошуковий алгоритм у Google називають May 2020 Core Update. Його запроваджують за кілька місяців після останнього оновлення ядра в січні цього року.

Зміни алгоритму направлені на поліпшення пошукових результатів. Для сайтів це означає, що їхні публікації посунуться в пошуковій видачі, що може призвести до зміни кількості відвідувачів. Традиційно для уникнення маніпуляцією пошуковими алгоритмами в Google не розкривають деталі нововведень.

У Google рекомендують власникам сайтів та фахівцям з пошукової оптимізації (SEO) фокусуватися на якісному контенті. Матеріали на сайтах повинні надавати оригінальну інформацію, аналіз, дослідження разом з вичерпним розкриттям теми. Також Google рекомендує дотримуватися чітких заголовків з описом, але без перебільшення та сенсацій.

У січні разом із апдейтом пошукових алгоритмів Google також запровадив новий дизайн пошуку на комп’ютерах. Останній викликав незадоволення в деяких користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися