Вівторок, 16 Квітня, 2024

Google не забула про свій модульний телефон

Останніми місяцями новин про перспективний смартфон-конструктор Google не було. Але компанія не закрила проект – вона повідомила, що проект модульного телефона Project Ara «живий». Більш того, пошуковик планує почати продажі апарата на споживчий ринок у наступному році.

Project-Ara-1024x574[1]

На конференції Google I/O 2016 глава групи Advanced Technology and Projects Блайз Бертран оголосив, що версія телефона Project Ara для розробників вийде в четвертому кварталі цього року. Після цього триватиме кількамісячне тестування, і поліпшена версія смартфона для споживачів з’явиться у 2017 році. Бертран пообіцяв, що телефон буде тонким, легким і красивим, але точну дату виходу не назвав.

За останній рік над Project Ara суттєво попрацювали, щоб зробити його більш уніфікованим і привабливим. Наприклад, модулі більше не відокремлюються один від одного металевою пластиною і з легкістю встановлюються впритул один до одного. Зараз у телефоні можна використовувати шість різних модулів різних розмірів.

На відміну від наявних сьогодні модульних мобільників, таких як LG G5, телефон Project Ara не потрібно перезапускати щоразу при заміні модуля. Однак для того, щоб прибрати модуль, необхідно відключити його в налаштуваннях телефона. Цю процедуру можна виконати за допомогою голосової команди.

Над створенням модулів зараз працюють такі компанії, як E Ink, Toshiba, Gotenna і Sony Pictures Home Entertainment.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися