Субота, 25 Травня, 2024

Українці розробили додаток для синхронного перекладу

Мобільний додаток Chatlas дозволяє перекладати телефонні розмови і бесіди вживу, повідомляє NV.UA. Програма доступна для пристроїв на iOS.

Щоб скористатися додатком, клієнт Chatlas може зателефонувати перекладачеві, який по гучномовному зв’язку перекладе зміст розмови. Перекладач також може підключитися до телефонної розмови за допомогою конференц-зв’язку.

Зараз у Chatlas зареєстровано понад 150 спеціалістів. Однак поки з них активні тільки 27, оскільки перед початком роботи перекладач «проходить модерацію». Сервіс підтримує 6 мов – англійську, німецьку, іспанську, китайську, російську та українську. У майбутньому їхня кількість зросте та з’явиться додаток для Android.

Завантажити Chatlas можна безплатно, але за переклад доведеться заплатити. Перша хвилина – безплатно. Якщо телефонувати напряму перекладачеві, то дзвінок буде коштувати 0,99 євро за хвилину. Конференц-зв’язок за участю спеціаліста – 1,19 євро. Зв’язатися з перекладачем можна як через інтернет, так і через звичайний телефонний дзвінок.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися