Google підтвердила, що деякі елементи нового Pixel 4 будуть копіями iPhone XI

Смартфони Pixel відомі тим, що єдині серед флагманів мають одну камеру

У наступного iPhone XI, який презентують цієї осені, буде квадратний блок камер. Багато користувачів незадоволені таким дизайном. І тим цікавіше, що Google вирішила його використати у своїй новій лінійці Pixel 4, яку також покажуть восени.

У Google вирішили не тримати елементи дизайну своїх майбутніх телефонів у таємниці і виклали їхню фотографію у своєму акаунті у Twitter. При цьому компанія не розкриває апаратні характеристики своїх мобільників.

Смартфони Pixel відомі тим, що єдині серед флагманів мають одну камеру. При цьому завдяки своїм алгоритмам вони демонструють вищу якість знімків, ніж телефони з двома та трьома камерами. Ці апарати навіть забезпечують цифровий зум без суттєвого погіршення якості фото. Для цього Pixel використовують деякі хитрощі, наприклад, природне тремтіння рук користувача.

Наступне покоління смартфонів Apple отримає потрійну основну камеру. Разом зі спалахом об’єктиви скомпонують у вигляді квадрата в правому верхньому куті. Квадратне оформлення основної камери не нове – подібне має, наприклад, Huawei Mate 20 Pro. Цього року мають вийти три моделі смартфонів Apple. За розмірами вони будуть такими ж, як і поточне покоління – iPhone XS, iPhone XS Max та iPhone XR. Апаратною основою стане новий процесор A13.