Як транслювати відео, фото та музику між двома Android

Додатки AllCast і AllCast Reciever сумісні зі смартфонами, планшетами, віртуальними медіасерверами DLNA, Android-приставками Amazon TV, Google Chromecast і навіть з ТВ-адаптерами

Власники пристроїв Android можуть перетворити свій гаджет на локальний телеканал, транслюючи відео, фото та музику на інший пристрій. Обидва девайси мають бути в одній мережі Wi-Fi, і на них повинні бути установлені відповідні додатки.

На пристрої, що передає контент, має бути інстальована програма AllCast. На приймальній стороні має бути встановлений додаток AllCast Reciever, який працює у зв’язці з AllCast і дозволяє одному пристрою на базі Android отримувати потоковий мультимедійний контент від іншого по повітрю.

На приймачеві потрібно запустити AllCast Receiver, а на передавачеві в AllCast вибрати, куди транслювати контент. Якщо бітрейт відеопотоку перевищує пропускну спроможність локальної мережі Wi-Fi, у налаштуваннях AllCast можна понизити якість.

Додатки AllCast і AllCast Reciever сумісні зі смартфонами, планшетами, віртуальними медіасерверами DLNA, Android-приставками Amazon TV, Google Chromecast і навіть з ТВ-адаптерами. AllCast Reciever розповсюджується безкоштовно, а безкоштовний варіант AllCast має обмеження за тривалістю відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я