Середа, 29 Травня, 2024

Як транслювати відео, фото та музику між двома Android

Власники пристроїв Android можуть перетворити свій гаджет на локальний телеканал, транслюючи відео, фото та музику на інший пристрій. Обидва девайси мають бути в одній мережі Wi-Fi, і на них повинні бути установлені відповідні додатки.

На пристрої, що передає контент, має бути інстальована програма AllCast. На приймальній стороні має бути встановлений додаток AllCast Reciever, який працює у зв’язці з AllCast і дозволяє одному пристрою на базі Android отримувати потоковий мультимедійний контент від іншого по повітрю.

На приймачеві потрібно запустити AllCast Receiver, а на передавачеві в AllCast вибрати, куди транслювати контент. Якщо бітрейт відеопотоку перевищує пропускну спроможність локальної мережі Wi-Fi, у налаштуваннях AllCast можна понизити якість.

Додатки AllCast і AllCast Reciever сумісні зі смартфонами, планшетами, віртуальними медіасерверами DLNA, Android-приставками Amazon TV, Google Chromecast і навіть з ТВ-адаптерами. AllCast Reciever розповсюджується безкоштовно, а безкоштовний варіант AllCast має обмеження за тривалістю відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися