Google платитиме $20, щоб водій не керував автівкою

selfdriving-car-gallery6-1024x768[1]

Американська компанія Google шукає водіїв, які не будуть кермувати. Вони повинні будуть лише сидіти в машині, яка їздить на автопілоті. За це компанія платитиме $20 на годину.

В основні обов’язки випробувача входить спостереження за роботою всіх систем гугломобіля, а також складання щоденних звітів і усних доповідей команді інженерів Google. Працювати доведеться в місті Фінікс у штаті Арізона, але водіїв можуть відправити в тривалі відрядження терміном до 30 днів і в інші штати за кермом безпілотника.

Від претендента потрібна освіта не нижче ступеня бакалавра, відсутність штрафів за порушення правил дорожнього руху і судимостей. Успішний кандидат також повинен володіти «відмінними комунікаційними навичками» і вміти друкувати зі швидкістю не менше 40 слів за хвилину. Ще всі претенденти пройдуть спеціально розроблений Google тест, який передбачає кілька випробувань як усередині автомобіля, так і зовні.

Ті, хто отримає роботу водія безпілотного автомобіля, зароблятимуть 20 доларів на годину. Це удвічі вище мінімальної зарплати в Арізоні, а місячна зарплата складе 3200 доларів.