«Розумний» дверний дзвінок дозволяв підглядати за сусідами

Вам не потрібно бути хакером, щоб віддалено за кимось підглядати. У цьому переконалися власники розумного дверного дзвінка Ring Video Doorbell Pro. Вони побачили, що пристрій показує не їхнє подвір’я, а чиєсь інше.

Гаджет Ring Video Doorbell Pro являє собою комбінацію дверного дзвінка, домофона та камери відеоспостереження з роздільною здатністю Full HD, датчиком руху, режимом нічного бачення та іншими додатковими функціями на зразок віддаленого управління зі смартфона. Деякі власники побачили, що вони спостерігають через цей девайс за чужим подвір’ям.

Ring-Video-Doorbell-Pro-2[1]

У Ring сказали, що інцидент стався через перехід сервісу з режиму бета-тестування в режим комерційної експлуатації. Через це ідентифікаційні номери дзвінків одночасно потрапили в дві різні бази даних, де їх перезаписали. Зараз, кажуть у Ring, обидві бази об’єднані в одну, і проблема не повинна виникати. Вони також підкреслили, що з приблизно чотирьох мільйонів щоденних викликів за допомогою Ring Video Doorbell Pro «переплуталися» тільки близько десятка. Збій торкнувся власників тільки цієї моделі, тоді як Ring Video Doorbell і Ring Stick Up Cam працювали справно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я