Google Play Store дозволив дивитися, що нового в апдейтах додатків, на сторінці оновлень

Сервіс Google Play став найбільшою платформою для додатків в усьому світі, повідомив наприкінці 2017 року його глава в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Джеймс Сандерс

Власникам Android стало простіше дізнаватися, що принесе нова версія програми після її оновлення. Раніше, щоб побачити таку інформацію, треба було переходити безпосередньо на сторінку додатка в магазині Google Play Store. Зараз прочитати її можна буде в розділі з оновленнями у своєму обліковому записі.

Google Play Store дозволив дивитися, що нового в апдейтах додатків, на сторінці оновлень

Щоб відкрити інформацію про нововведення в апдейті тієї чи іншої програми, необхідно натиснути на невелику стрілку поряд з її назвою. Це розкриє прихований текст з описом змін.

Сервіс Google Play став найбільшою платформою для додатків в усьому світі, повідомив наприкінці 2017 року його глава в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Джеймс Сандерс. У 2016 році користувачі завантажили 82 млрд програм та ігор з Google Play проти 65 млрд роком раніше. При цьому кількість користувачів, які платять за контент у магазині додатків, зросла на 30%. Розповідаючи про можливості магазину, Сандерс зазначив, що сервіс підтримує оплату дебетовими і кредитними картками в 135 країнах світу, а також оплату контенту з телефонних рахунків, співпрацюючи зі 140 операторами в 55 країнах світу.