Субота, 20 Квітня, 2024

Чому вигідно орендувати капсульну кавоварку Lavazza?

Кава вже давно перестала були звичайним напоєм, це обов’язковий ранковий ритуал кожного офісу. Цей напій підвищує продуктивність та допомагає налаштуватись на робочий режим, а також об’єднує колектив – скільки секретів було розказано за горнятком запашної кави.

Наявність кавового автомату в офісі – це маст-хев без якого важко уявити собі робочий день. Але якісний автомат дорого вартує і далеко не кожна компанія, тим паче з невеликим офісом може дозволити собі його покупку та обслуговування. То невже повертатися до кави з кіоску? Пропонуємо краще рішення – безкоштовну оренду капсульної кавоварки Lavazza в компанії JetCup: https://jetcup.ua/uk/.

Переваги капсульних кавоварок Lavazza

Кава – найпопулярніший напій у світі, тому попит на кавові апарати та кавоварки з кожним днем тільки зростає. Lavazza – це відомий італійський виробник кавових продуктів, який крім кави пропонує ще й якісні кавові апарати власного виробництва. Ми віримо, що тільки той хто працює з кавою знає, як надати готовому напою бездоганний смак та аромат, використовуючи сучасні технології.

Кавоварки Lavazza відрізняються:

  • можливістю готувати напої з зернової та меленої кави, а також кавових капсул;
  • високою якість готового напою;
  • безшумною роботою;
  • простим та зручним інтерфейсом;
  • можливістю готувати різні кавової напої одним натисканням кнопки.

В залежності від кількості працівників та чашок кави ми пропонуємо кілька моделей кавоварок, які зможуть задовольнити потреби вашого офісу без черг та щогодинної чистки апарату: https://jetcup.ua/uk/catalogs.

Переваги оренди капсульної кавоварки Lavazza

Оренда капсульної кавоварки Lavazza дозволить пригостити всіх працівників смачного кавою при мінімальних витратах бюджету компанії. Окрім того, що оренда кавоварки обійдеться дешевше, ніж купівля кавового апарату, Lavazza забезпечує:

  • безкоштовну оренду у разі замовленні місячного запасу кави;
  • ремонт кавоварки на місці або безкоштовна її заміна протягом однієї доби;
  • можливість додатково придбати розхідні матеріали – цукор, стаканчики, сироп, розмішувачі;
  • своєчасну поставку нових партій кавових капсул.

Повідомте нашому консультанту, скільки чашок кави в середньому споживають працівники вашого офісу і ми допоможемо підібрати найбільш вигідні умови оренди саме для вашої компанії. Зателефонуйте зараз і почніть завтрашній ранок з чашки кави Lavazza!

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися