Показали перший смартфон зі сканером відбитків у дисплеї та п’ятьма камерами

Даних щодо апаратних характеристик телефона поки що немає

Китайський виробник Vivo показав смартфон, одну з технологій якого почнуть незабаром копіювати інші фірми. Мова йде про сканер відбитків, який вендори вже довгий час намагаються перенести в дисплей. Першим апаратом з подібною можливістю став Vivo Xplay 7.

відбитків

Нині смартфонів з датчиками відбитків пальців немає в продажу через те, що цю технологію затримує її постачальник – компанія Qualcomm. Вона чітко вказала, що зробить комерційні зразки свого рішення та відправить його виробникам телефонів у четвертому кварталі цього року.

Смартфон Vivo Xplay 7, який також відомий як X20, спереду досить схожий на Galaxy Note 8. А ось задня його панель виявляється незвичною – на ній розмістилося три камери. Разом з двома фронтальними виходить п’ять камер. Однак ця цифра не остаточна, і кількість фотомодулів може зменшитися.

Даних щодо апаратних характеристик телефона поки що немає. Деякі експерти передбачають, що девайс відноситиметься до топової категорії. Терміни появи мобільника в продажу та його ціна також поки невідомі.