Неділя, 25 Лютого, 2024

Google Play Store вимкнув підтримку Android Ice Cream Sandwich

Власникам смартфонів з Android 4.x Ice Cream Sandwich доведеться шукати інше джерело для скачування додатків. Google оголосила про припинення підтримки гаджетів з цією ОС в магазині Play Store.

Сьогодні на «четвертому» Android працюють лише 1% активних пристроїв. Самій ОС Ice Cream Sandwich виповнилося сім років – вона вийшла у 2011 році.

З цих причин гаджети на Android 4.x не отримають апйдейт сервісів Google Play Services після версії 14.7.99. Для користувачів це означає, що вони не зможуть оновлювати додатки, які вони встановили з Play Store.

Уже з випуском Android 9 у Google розпочали політику навмисного підштовхування користувачів до оновлення, унеможливлюючи роботу зі старими версіями програм. Додатки у Play Store повинні будуть використовувати програмний інтерфейс API, який не старше одного року від найсвіжішого релізу ОС. Учасники Android Open Source Project повідомляють, що у Android 10 реалізували сповіщення про можливі проблеми із більш старими додатками. Особливо постраждають програми, які розроблювали за часів Android 5.1 Lollipop та раніше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися