Google побудує собі ще один штаб за таку ж ціну, як Apple

Завдяки новому кампусу з назвою Hudson Square кількість співробітників пошукового гіганта в цьому регіоні за наступне десятиліття зросте вдвічі

Нещодавно стало відомо, що Apple планує побудувати собі новий кампус у Техасі. Ціна проекту складе 1 млрд доларів. Днями про подібні плани розповіли в Google. Ціна проекту буде така ж сама, а розміститься будівля в Нью-Йорку.

Сьогодні штат співробітників Google в Нью-Йорку налічує 7000 людей. Завдяки новому кампусу з назвою Hudson Square кількість співробітників пошукового гіганта в цьому регіоні за наступне десятиліття зросте вдвічі. Google стверджує, що саме кампус в Нью-Йорку стане основним об’єктом у «глобальній організації бізнесу».

Планується, що новий об’єкт займатиме площу в 158 000 квадратних метрів. Першу чергу з двох будівель введуть в експлуатацію у 2020 році. Другу чергу у вигляді одного будинку завершать до 2022 року.

Для порівняння, техаський майбутній кампус Apple нараховуватиме спершу 5000 співробітників, а його повний обсяг складе 15 тисяч робітників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я