Неділя, 19 Травня, 2024

OPPO готує смартфон з висувною задньою камерою

Oppo продовжує експериментувати з висувними камерами у смартфонах. Після кількох концепцій висувної фронтальної камери дизайнери компанії придумали, як зробити висувну задню камеру.

У своєму офіційному акаунті в Twitter китайський виробник смартфонів поділився коротким тизерним відео нового пристрою. Хоча назва смартфона досі невідома, відео в основному фокусується на модулі задньої камери цього девайсу. Компанія просто називає цю функцію “висувною камерою OPPO”.

Відео показує, як великий об’єктив піднімається з корпусу модуля камери. На відміну від висувних модулів, які піднімаються вертикально, цей датчик висувається горизонтально і також розміщений в механізованій системі, яка, ймовірно, працює, коли користувач активує певний режим зйомки в додатку камери. Хоча він може просто активуватися, як тільки ви відкриєте додаток камери, а його прибрана форма просто зробить пристрій в цілому тонше.

Цікаво, що OPPO навіть продемонстрував довговічність цього модуля за допомогою тесту на падіння, коли датчик був у висунутому положенні, і навіть як на нього бризнула вода. Це може бути спробою придушити будь-які питання, які можуть виникнути щодо практичності дизайну.

Ми можемо очікувати почути більше про це під час події INNO WORLD 2021, яка запланована на 14 грудня 2021 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися