Google портує ігри для Android на комп’ютери Windows

Ініціатива Google відрізняється від тощо, що зробили Microsoft та Amazon

Доступны в магазині Google Play ігри з’являться на ПК з Windows в 2022 році. Це не партнерство з Microsoft, а окремий додаток, який розробляє Google. Про це повідомив директор по продуктам Google Play Games Грег Хартнелл на церемонії вручення нагород за кріщі Android-ігри 2021 року.

Google каже, що він принесе на комп’ютери кращі ігри Google Play, так що, можливо, додаток буде включати тільки вибрані ігрові тайтли.

Ініціатива Google відрізняється від тощо, що зробили Microsoft та Amazon. Ці дві компанії впровадили у Windows 11 можливість установки Anrdroid-додатків з магазину Amazon.

Як і слід було очікувати, Google не розкриває занадто багато деталей. Однак, виходячи з того, що було оголошено на сцені, можна зробити кілька припущень.

Як уже згадувалося, Google підтвердив, що це окремий додаток. Іншими словами, потрібно буде завантажити та встановити додаток з Google так само, як і одне з інших додатків для Windows.

Оскільки це ігрова платформа Google Play, потрібно буде увійти в свій обліковий запис Google, як і на смартфоні Android. Представник Google повідомив, що гравці зможуть продовжувати з того місця, де вони зупинилися. Функція працюватиме на смартфоні, планшеті, хромбуках, настільни ПК та ноутбуках. Це має означати, що ігрові збереження та інша інформація будуть передаватися з платформи на платформу.

Залишається ще маса питань стосовно майбутньої програми. Чи буде вона доступна в Windows 10 або з’явиться тільки в Windows 11? Яке апаратне обладнання знадобиться? Це просто емулятор Android або ці ігри будуть запускатися нативно? Які ігри будуть доступні? Як будуть працювати в Windows ігри для мобільних пристроїв, такі як Pok?mon Go?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я