Понеділок, 15 Липня, 2024

Google повернув сторінки при пошуку замість безперервного прокручування

Відпочатку пошук Google видавав результати, представлені у вигляді сторінок. Але кілька років назад Google змінив інтерфейс. Безперервне прокручування було запущено в мобільному пошуку Google у жовтні 2021 року, а на комп’ютері – у грудні 2022 року. Проте днями Google знову повернувся до сторінок.

Безперервне прокручування – дизайн інтерфейсу, коли сайт в реальному часі завантажує більше результатів, коли ви прокручуєте його сторінку.

Починаючи з сьогоднішнього дня, Google почне вимикати безперервне прокручування результатів пошуку Google для комп’ютера. Google запустив безперервне прокручування в пошуку на комп’ютері, У грудні 2022 року вперше в мобільному пошуку а в жовтні 2021 року – . Тому безперервне прокручування тривало лише близько півтора років для пошуку на комп’ютері.

Найближчим місяцем Google прибере безперервне прокручування з результатів мобільного пошуку.

Відтепер у нижньому колонтитулі результатів пошуку Google ви побачите класичну та стару панель розбивки сторінок.

«Далі» внизу сторінки відображатиметься під час пошуку на комп’ютері, а кнопка «Більше результатів» — під час пошуку на мобільному пристрої.

У Google заявили, що ця зміна має на меті дозволити пошуковій компанії швидше обслуговувати результати пошуку для більшої кількості пошукових запитів замість автоматичного завантаження результатів, які користувачі явно не запитували. Google також повідомив, що виявив, що автоматичне завантаження більшої кількості результатів не призвело до значного підвищення задоволеності Пошуком Google.

Якщо сайт був на другій сторінці, він можете бачити менше кліків. Усе залежить від того, чи шукачі прокрутять сторінку й перейдуть на наступну сторінку. Також це може вплинути на дані Search Console, оскільки користувачі можуть прокручувати більше або менше, ніж натискати кнопку «Далі».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися