Понеділок, 15 Липня, 2024

Київ у смартфоні: корисні додатки

Знайома киянам столиця може стати ближчою та цікавішою завдяки мобільнику. Ось кілька корисних додатків для смартфона, які допоможуть поглянути на Київ по-новому, скласти правильний маршрут поїздки і залишити скаргу комунальникам.

Цікавий Київ

Українська столиця – це не лише вулиця Хрещатик та монумент «Батьківщина-мати». Це сотні цікавих місць, затишних закладів і неповторних пам’яток архітектури. Це місто, яке варте того, щоб відкривати його заново щодня. Саме це намагається зробити програма «Цікавий Київ», яка покаже столицю такою, якою ви могли її ще не бачити.

КМДА 1551

Це додаток для сайту бюджетної установи «Контактний центр міста Києва». Його створили для зручного відправлення ініціатив та пропозицій. За допомогою цього додатка після реєстрації можна буде:

– надіслати звернення;

– додати фото місце проблемної ділянки;

– вказати на карті точне місцезнаходження проблемної ділянки;

– стежити за ходом розгляду та опрацювання звернення;

– підтвердити або спростувати фактичний результат опрацювання звернення та залишити відгук;

– переглянути історію звернень.

Авто Київ

Автомийки, шиномонтажі, страхові для автомобілістів міста Києва. Усі точки не лише зібрані на карті, а й доступні в зручному каталозі, поділеному на райони міста.

Банкоматы Киев

Додаток «Банкоматы Киев» допоможе знайти найближчий банкомат у столиці. Список грошових автоматів поданий як у вигляді карти міста з маркерами, так і списком адрес. Зручність у тому, що додаток може працювати без інтернету.

Бомбосховища Києва та України

Українці вже стали забувати, що живуть в час неоголошеної війни і що до повноцінного конфлікту може бути один крок. Принаймні генерали регулярно нагадують, за яких умов введуть військовий стан. Підвищити свої шанси на порятунок можна, якщо знати, де ховатися в разі «гарячого» загострення. У цьому допоможе додаток «Бомбосховища Києва та України». Мапа показує список сховищ Києва з описом типу та адресою і надає можливість пошуку найближчого сховища з прокладанням пішохідного маршруту до нього. Мапа зроблена на основі публічних даних інтернету.

Київський метрополітен

Хоча столичне метро далеко не таке складне, як, скажімо, метро Нью-Йорка, Токіо чи Москви, у його трьох гілках все одно можна заплутатися. Щоб не доводилося робити пересадку через те, що вийшли не на тій станції, у мобільний можна завантажити схему київського метрополітену. Додаток «Київський метрополітен» є просто схемою без жодних зайвих функцій.

Kiev Wallpapers

Ви також можете буквально носити найкращі місця Києва у своїй кишені – встановивши їх як шпалери на екран. Шукати в інтернеті фотографії привабливих куточків столиці не доведеться – вони зібрані в додатку Kiev Wallpapers.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися