Неділя, 14 Липня, 2024

Вуді Гаррельсон не користується телефоном вже три роки

Зірка “Справжнього детектива” Вуді Гаррельсон не носить з собою смартфон вже три роки, тому що одного разу він став залежним від цього пристрою. Номінований на Оскар актор розповів про це в останньому епізоді подкасту “Where Everybody Knows Your Name”. Замість нього на телефон відповідає спеціально навчена людина. 

“Дозвольте пояснити щось про Вуді: у нього немає телефону,” сказав його співведучий по подкасту та зірка серіалу “Весела компанія” Тед Денсон. “Він один з тих людей у житті, які змушують інших носити їх телефон за них”.

“Ну, це не зовсім правда,” відповів Гаррельсон. “Я просто не люблю бути доступним для будь-якої людини в будь-який час. І, крім того, це не головна причина. Я люблю бути на зв’язку з людьми, але мені не подобається, коли телефон стає частиною мене.”

Актор пояснив, що перестав користуватися мобільним телефоном три з половиною роки тому, тому що витрачав на нього занадто багато часу.

“Я вирішив, що буду користуватися телефоном не більше двох годин на день,” сказав він. “Настала 9:30, а я вже вичерпав свій ліміт. Тобто я прокинувся і вже провів за телефоном дві години, тому що, знаєте, як це може затягнутися.”

Вуді Гаррельсон сказав, що навіть помічав, як відволікається на телефон під час вечері, коли у розмові була пауза. Він також зазначив, що зазвичай не користувався додатками або не дзвонив, а відповідав на багато текстових повідомлень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися