Вівторок, 25 Червня, 2024

Google пропонує брати кров без голок

Google хоче стати одним із виробників пристроїв для відбору проб крові. У компанії розробили гаджет, який робитиме це без використання голки.

У поданій компанією патентній заявці описується система, яку можна носити на зап’ясті або у вигляді портативного переносного приладу. Суть роботи новинки в газі, який направляється в трубку, що містить мікрочастинки. Вони під тиском пронизують шкіру і заміняють голку. Далі краплини крові девайс всмоктує назад у трубку.

Така технологія добре підходить для допомоги хворим на діабет, котрим потрібно регулярно брати кров на аналіз. Дочірнє підприємство Google Life Sciences називає своїм першочерговим завданням розробку ефективних способів лікування діабету. Зараз фахівці Life Sciences працюють над двома пристроями для моніторингу рівня цукру в крові – «розумними» контактними лінзами і мініатюрним датчиком. Якщо ці проекти виявляться успішними й отримають схвалення держорганів, випуск пристроїв для діабетиків стане новим прибутковим бізнесом Google: тільки в США кількість хворих на діабет становить близько 29 млн осіб.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися