Субота, 25 Травня, 2024

Google пропонує використовувати Android як ключ доступу до Gmail

Пошуковий гігант Google запроваджує новий спосіб аутентифікації для користувачів Gmail. Для цього пропонується використовувати як ключ доступу смартфон Android. Завдяки цьому можна відмовитися від використання окремого фізичного ключа. У Google рекомендують цю опцію для людей, які часто стають жертвами онлайн-атак: журналістів, активістів, бізнесменів, політиків тощо.

Нова функція використовує для своєї роботи Bluetooth та GPS, щоб методом триангуляції визначити координати телефона. Скористатися такою опцією можна лише починаючи з Android 7 Nougat. Вона працює в операційних системах MacOS, Windows 10 та ChromeOS, але лише у браузері Google Chrome.

Для використання Android як ключа необхідно ввімкнути двофакторну авторизацію. Після цього необхідно в розділі свого акаунту «Додати ключ безпеки» вибрати власний телефон із списку доступних.

Опція знаходиться в режимі бета-тестування, тому Google попереджує про можливі збої. Розробники також рекомендують мати набір запасних кодів на випадок втрати смартфона.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися