Google пропонує використовувати Android як ключ доступу до Gmail

Скористатися такою опцією можна лише починаючи з Android 7 Nougat

Пошуковий гігант Google запроваджує новий спосіб аутентифікації для користувачів Gmail. Для цього пропонується використовувати як ключ доступу смартфон Android. Завдяки цьому можна відмовитися від використання окремого фізичного ключа. У Google рекомендують цю опцію для людей, які часто стають жертвами онлайн-атак: журналістів, активістів, бізнесменів, політиків тощо.

Нова функція використовує для своєї роботи Bluetooth та GPS, щоб методом триангуляції визначити координати телефона. Скористатися такою опцією можна лише починаючи з Android 7 Nougat. Вона працює в операційних системах MacOS, Windows 10 та ChromeOS, але лише у браузері Google Chrome.

Для використання Android як ключа необхідно ввімкнути двофакторну авторизацію. Після цього необхідно в розділі свого акаунту «Додати ключ безпеки» вибрати власний телефон із списку доступних.

Опція знаходиться в режимі бета-тестування, тому Google попереджує про можливі збої. Розробники також рекомендують мати набір запасних кодів на випадок втрати смартфона.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я