Понеділок, 20 Травня, 2024

Конкурси краси стануть об’єктивними

Команда IT-компаній організувала перший конкурс краси, у якому суддями будуть програми штучного інтелекту. Машини оцінюватимуть надіслані селфі-знімки учасників за різними параметрами, серед яких симетричність рис обличчя, кількість зморшок і тип шкіри.

Конкурси краси – це дуже суб’єктивне змагання. Тому такі компанії, як NVIDIA, Microsoft, RYNKL та інші, запропонували скористатися штучним інтелектом, щоб позбутися суб’єктивності.

Узяти участь у цьому конкурсі можуть усі бажаючі: і чоловіки, і жінки. Для обох статей передбачено розділення за віковими категоріями. Вік учасників не обмежений. Для участі в конкурсі необхідно завантажити фотографію свого обличчя через спеціальний додаток (доступно в Google Play і AppStore). Причому знімки треба робити без макіяжу, бороди чи окулярів.

Роботи просканують завантажені зображення і порівняють їх між собою. За допомогою спеціального програмного забезпечення вони аналізують зморшки, симетричність обличчя, колір шкіри, стать, вікову групу та національну приналежність.

Такий конкурс краси є не тільки цікавою забавкою. Його практична сторона – змагання серед програмістів, алгоритми яких будуть суддями. Тому організатори заохочують розробників приєднуватися – посилання для цього є внизу офіційного сайту.

Результати змагання оголосять через 17 днів – зворотний відлік ведеться на офіційному сайті. Поки що таблиця переможців повністю порожня.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися