Неділя, 25 Лютого, 2024

Google реалізував швидке передання аудіо з одного Android на інший

Операційна система Android 13 отримала функцію майже миттєвого перенесення аудіо з одного пристрою на інший. Це дозволяє слухати музику чи подкасти, не боячись, що аудіопотік перерветься.

Функція під назвою «безперебійне прослуховування» має на меті зробити перехід від прослуховування аудіоконтенту на телефоні до прослуховування на інших пристроях плавним та інтуїтивно зрозумілим.

Безперервне прослуховування дає користувачам сповіщення на їхніх телефонах, коли вони наближаються до аудіопристрою. Підтвердивши сповіщення аудіо почне відтворюватися з нового пристрою. Це забезпечить більш стійкий сигнал Bluetooth.

Google наводить практичний приклад використання такої функції. Скажімо, користувач в навушниках Pixel Buds Pro запустив відтворення пісні на своєму смартфоні Pixel. Потім він пішов в іншу кімнату чи на кухню, де знаходиться колонка Nest Audio.

В звичайному режимі прослуховування сигнал Bluetooth може згаснути через велику відстань та стіни і аудіо почне «спотикатися» або вимкнеться.

З новою функцією безперебійного прослуховування користува зможе підтвердити сповіщення і смартфон передасть відтворення на аудіоколонку поруч.

Google не повідомляє, коли саме безперебійне прослуховування стане доступним публічно. Відомо лише, що користувачі можуть очікувати цю функцію десь пізніше цього року. Також відомо, що безперервне прослуховування працюватиме зі Spotify і YouTube Music із самого початку, а пізніше, ймовірно, з іншими музичними сервісами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися