Неділя, 16 Червня, 2024

Чи варто вимикати шпалери на iPhone 14 Pro задля економії заряду батареї в режимі постійно активного дисплея (AOD)?

В iPhone 14 Pro є функція постійно ввімкненого дисплея (AOD), яка дозволяє бачити поточний час та сповіщення без необхідності активувати телефон кнопкою живлення. Ця функція має опцію відображення поточного часу на чорному екрані або на фоні шпалер. Екран OLED, який використовується у iPhone 14 Pro, не споживає енергії, коли відображає чорний колір. Отже, відображення поточного часу на чорному фоні споживає менше енергії. Проте чи дійсно економія заряду така велика, щоб відмовлятися від красивих шпалер в режимі AOD?

Можливість налаштовувати режим постійно ввімкненого екрана з’явилася разом із виходом iOS 16.2.

YouTube-блогер PhoneBuff перевірив, чи впливає ввімкнення або вимкнення шпалер на екрані AOD на загальний час автономної роботи iPhone.

Під час тесту було виявлено, що якщо фоновий малюнок увімкнено, iPhone 14 Pro розряджатиметься приблизно на 0,8% на годину. Якщо шпалери на AOD вимкнені, смартфон розряджається зі швидкістю 0,6% на годину. Смартфон перебував в режимі польоту, щоб виключити вплив інших додатків на споживання заряду батареї.

Тож, на практиці різниця між енергоспоживанням функції AOD з вимкненими або увімкненими шпалерами непомітна.

У відео PhoneBuff також порівняв технологію завжди включеного дисплея iPhone 14 Pro із Samsung Galaxy S22 Ultra.

Він помітив цікавий момент: Galaxy S22 Ultra переміщав місце розміщення годинника на постійно включеному дисплеї, ймовірно, щоб запобігти вигорянню OLED від статичного зображення, яке відображається на дисплеї протягом тривалого часу.На iPhone такого не відбувається, час і вся інша інформація залишаються на одному місці.

iPhone 14 Pro і Galaxy S22 Ultra розряджалися з однаковою швидкістю під час тесту, досягнувши 84% через 24 години постійно включеного дисплея.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися