Неділя, 3 Грудня, 2023

Google робить SMS в Android майже такими, як в iPhone

Google може розширити можливості стандартного додатка для SMS Android Messenger. Натяки на це знайшли журналісти порталу Android Police. Якщо вони стануть реальністю, робота з повідомленнями на Android стане схожа на ту, що доступна власникам iPhone в додатку iMessage.Перше нововведення в Android Messenger дозволить відправляти повідомлення з комп’ютера. Майже так само, як це сьогодні можна робити через Allo чи WhatsApp. Для відправлення необхідно буде спершу зайти на спеціальну веб-сторінку та відсканувати телефоном QR. Це з’єднає мобільний апарат з вашим комп’ютером, після чого можна буде відправляти SMS через ПК. За попередньою інформацією, подібна опція працюватиме у кількох браузерах, а користуватися нею можна буде на кількох комп’ютерах.

У додатку Android Messages також розширять можливості SMS завдяки сучасному протоколу Rich Communication Services (RCS). З ним можна буде передавати зображення високої роздільної здатності, з’являться індикатори активності, коли співрозмовник друкує та багато іншого.

Усі ці можливості залишаються на папері через те, що протокол RCS повинні впровадити мобільні оператори, які не поспішають це робити. Тому в Android Messages з’явиться режим New! Text over Wi-Fi and data, який пропонує можливості RCS, але він буде заснований на хмарній інфраструктурі Google. Це означає, що повідомлення стануть цікавішими, навіть якщо оператори не впроваджують RCS. Приблизно так само реалізовано в iMessage, в якому Apple безшовно доповнила звичайні SMS власними технологіями, не спираючись на підтримку мобільних операторів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися