Google розробляє етичні принципи для використання своїх технологій

Днями, за даними видання Defense One, голова відділу хмарних обчислень Google Cloud Даян Грін провела зустріч зі співробітниками пошукового гіганта, на якій повідомила про розробку нових етичних стандартів.

Нещодавно стало відомо, що алгоритми Google активно використовуються у військових операціях. Багатьом робітникам пошукового гіганта це не сподобалося, і вони закликали припинити військове використання фірмового штучного інтелекту. У відповідь на це Google заявила про розробку нових етичних стандартів використання своїх продуктів та технологій.Про це в Google оголосили після того, як 3000 співробітників компанії підписали лист до директора пошукового гіганта Сундару Пічаї

Про це в Google оголосили після того, як 3000 співробітників компанії підписали лист до директора пошукового гіганта Сундару Пічаї. В посланні вимагалося припинити використання штучного інтелекту компанії на користь Міністерства оборони США в проекті Maven. В останньому програмне забезпечення Google використовувалося для аналізу та розпізнавання об’єктів на відео, отриманих з безпілотних літальних апаратів.

Днями, за даними видання Defense One, голова відділу хмарних обчислень Google Cloud Даян Грін провела зустріч зі співробітниками пошукового гіганта, на якій повідомила про розробку нових етичних стандартів. Грін пообіцяла, що до узгодження цих принципів Google не підписуватиме угоди про участь у проекті Maven або аналогічних програмах.