Неділя, 3 Березня, 2024

Google скорочує свій інкубатор експериментів Area 120

Нові продукти Google час від часу вони надходять з експериментального інкубатора компанії Area 120. Компанія повідомила ряд команд у Зоні 120, що їхні проекти будуть або реорганізовані, або скасовані. Половину поточних проєктів в цьому інкубаторі уже закрили.

Одним із найбільших проектів, які виникли в Area 120, є GameSnacks –  інтегрований у Chrome набір ігор, орієнтований на людей із повільним інтернетом.

Однак багато проектів, які там готувалися, тепер ніколи не побачать світ тому, що Google просто скоротив фінансування проекту. Востаннє 14 проектів розміщувалися в Зоні 120, але це число буде зменшено до семи. Серед припинених проектів – Qaya, сервіс, який дозволяв творцям створювати вітрини для продажу товарів і послуг.

Членам постраждалих команд порекомендували знайти нові ролі в Google до січня 2023 року, інакше їх звільнять з компанії. Рекрутери Google допоможуть перевести постраждалих співробітників.

Ще в липні компанія оголосила про призупинення найму як відповідь на поточну глобальну економічну перспективу та підготовку до можливої рецесії. Схоже, внутрішні проблеми Google тривають.

У заяві представника Google компанія сказала, що Area 120 — це власний інкубатор для експериментальних нових продуктів. Група регулярно запускає та зупиняє проекти, орієнтуючись на найперспективніші можливості.

Area 120 перемістить свою увагу на проекти, які базуються на інвестиціях Google у штучний інтелект та мають потенціал для вирішення важливих проблем користувача.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися