Google Stadia прийде на смартфони – офіційно тестують на OnePlus і Samsung

Пограти у Stadia на смартфонах поки що можливо лише через Wi-Fi та в рамках однієї ігрової сесії.

Запущений стримінговий ігровий сервіс Stadia від Google вже працює на комп’ютерах, а з мобільних гаджетів – лише на смартфонах Pixel. Однак Google уже почав тестування своєї служби на інших гаджетах з Android.

Користувачі деяких смартфонів помітили, що при запуску мобільного додатка Stadia вони отримують пропозицію почати гру, а не вибрати між комп’ютером і плеєром. Такі повідомлення отримували користувачі смартфонів OnePlus 6T, Samsung Galaxy 10e та Note 9.

Пограти у Stadia на смартфонах поки що можливо лише через Wi-Fi та в рамках однієї ігрової сесії. Експерти припускають, що компанія почне масове тестування найближчими місяцями.

Ентузіастам також вдалося з’ясувати, що Stadia працює на електронних книгах. Датський студент Себастьян Орстед запустив гру Destiny 2 у цьому сервісі на екрані читалки Onyx Book Max 3. Виводити динамічну картинку на цьому девайсі з дисплеєм на електронних чорнилах дозволяє режим X-Mode для прискорення оновлення екрана. Затримка при відтворенні відео не перевищувала 1 секунди, а часом падала до 0,5 секунди.