Паперові окуляри від Google

Інженери Google розробили новий аксесуар, який дозволить кожному перетворити власний смартфон на пристрій віртуальної реальності. Подібні спеціалізовані гаджети існують, проте вони коштують сотні доларів та ще недоступні в продажу. Водночас рішення від робітників Google дозволить створити майже подібне і значно дешевше. Адже для роботи потрібні лише ножиці, клей, лінзи та картон – усе це коштує до $50.

Цей проект паперових окулярів віртуальної реальності під назвою engineers Google Cardboard анонсували на нещодавній конференції для розробників Google I/O. Він з’явився в результаті політики цього пошукового гіганта, який дозволяє робітникам витрачати до 20% свого робочого часу на власні проекти.

Ідея Google Cardboard дуже проста: смартфон розділяє за допомогою однойменної програми з Google Play картинку на дві частини для лівого та правого ока. А для зручності перегляду потрібно їх розділити лінзами, які вмонтовані у спеціальну підставку. Останню кожен може виготовити власноруч, роздрукувавши креслення з цієї сторінки та користуючись покроковою інструкцією нижче.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я