Google у грудні 2023 почне видаляти акаунти Gmail

Вперше про підготовку до видалення покинутих облікових записів Google заявив ще у 2020 році. Тоді стало відомо, що пошуковий гігант видалить увесь контент, який зберігається в неактивному обліковому записі.

Google нагадав про те, що цього року він почне масово видаляти непотрібні облікові записи Gmail. Видалення погрожує тим обліковим записам, в які не входили протягом останніх двох років.

Вперше про підготовку до видалення покинутих облікових записів Google заявив ще у 2020 році. Тоді стало відомо, що пошуковий гігант видалить увесь контент, який зберігається в неактивному обліковому записі.

За тими планами Google збирався лише повністю очищувати акаунт від даних, щоб звільнити місце на своїх серверах. Сам акаунт мав лишитися, але тепер пошуковий гігант оновив свою політику, за якою буде видалятися і сам обліковий запис, щоб його не могли захопити зловмисники.

«Якщо обліковий запис Google не використовувався або у нього не входили протягом принаймні 2 років, Google видалить цей особистий обліковий запис і його контент», – йдеться в офіційному повідомлення.

Це означає, що власники, які два останні роки не входять у свій акаунт Google втратять свою адресу електронної пошти, всі повідомлення Gmail, події Календаря, файли у Google Диск, документи у Google Документи, інші файли у Google Workspace, а також резервні копії фотографій і відео у Google Фото.

На даний момент Google не планує видаляти акаунти з відео YouTube. Однак, зважаючи, що відео YouTube займають дуже багато місця, цілком можливо, що Google почне видаляти ролики з невеликою кількістю переглядів, які приносять мало доходів від реклами.

Google почне видаляти неактивні облікові записи в грудні 2023 року і застосує «поетапний підхід», починаючи з облікових записів, які були створені та більше ніколи не використовувалися.

Перед видаленням облікового запису компанія надішле кілька сповіщень протягом кількох місяців. Повідомлення надійдуть як на адресу електронної пошти облікового запису, так і на електронну адресу для відновлення, якщо вона була надана.

У Google назвали, що підтримуватиме активний статус облікового запису:

  • Читання або надсилання електронного листа (наприклад, перегляд сповіщень про неактивність)
  • Використання Google Drive
  • Перегляд відео YouTube
  • Завантаження програми з магазину Google Play
  • Використання пошуку Google
  • Використання входу через Google для входу в сторонню програму чи службу

Крім того, використання пристрою Android, на якому користувач увійшов в акаунт Google, вважається активним використанням цього облікового запису.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я