Бізнес йде в інтернет

Протягом 2014 року бізнес-клієнтами «МТС Україна» стали 140 великих і середніх українських та іноземних компаній. Близько половини з них працюють у сфері торгівлі, кожна четверта – в обслуговуванні, більше 10% – в інформаційних технологіях, по 5% – у легкій і харчовій промисловості, медицині й фармацевтиці, охоронній діяльності та навігації транспорту.

Минулого року новими корпоративними абонентами «МТС Україна» стали представництво Берлін-Хемі в Україні, Банк Михайлівський, Icon Private Equity, представництво Aspen Europe, ТОВ «Ласунка».

Новачки та наявні абоненти все більше споживають послуги на основі мобільного інтернету. Вони стали більше використовувати пересилання даних як для співробітників, так і для зв’язку між пристроями: відсоток користувачів мобільного інтернету серед співробітників корпоративних клієнтів «МТС Україна» в 2014 році досяг 32%. Частка рішень М2М (Machine-to-Machine) у бізнес-сегменті оператора вже перевищує 17% та продовжує зростати. Відповідно, зменшилася частина користувачів голосових послуг – з 87 до 82%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я