П’ятниця, 12 Липня, 2024

Українці створили гаджет стеження за переміщенням авто

Вітчизняний стартап «Тім Бернерс Груп» запустив пристрій «Автозакладка». Це GPS-маяк, який допомагає стежити за своїм автомобілем і з яким можна знати координати авто в разі викрадення, передає AIN.ua.

На ідею GPS-гаджета для стеження за автомобілем розробників наштовхнув запит від Coca-Cola. Остання попрохала створити рішення, яке б дозволяло знати, де знаходяться брендовані холодильники, щоб зменшити кількість крадіжок. Подібні рішення вже давно доступні від китайських виробників, і в стартапі вирішили зробити свій маячок. Комплектація та збирання «Автозакладки» відбувається в Україні. А GPS- і GSM-модулі – європейського виробництва.

«Автозакладка» є сервісом, який складається з GPS-маяка та додатків для iOS і Android. Девайс ховається в авто і більшу частину часу проводить у сплячому режимі. Кілька разів на добу пристрій зв’язується з додатком та передає координати. У такому режимі батарейки маячка вистачить на 1500 сеансів зв’язку.

Сам маяк коштує 1800 грн, а сервіс має абонплату. За 30 грн на місяць можна отримати додаток, SIM-картку, послуги сервісного центру і онлайн-кабінет у сервісі. За 60 грн до цього списку додається функція пошуку викраденого автомобіля. У випадку останнього залучається охоронна компанія «Венбест», і разом з поліцією розробляється план-перехоплення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися