Субота, 15 Червня, 2024

Google відкриває корпоративний офісний сервіс Workspace для усіх

Щоб скористатися сервісом Workspace, раніше відомим як G Suite, відтепер не потрібно мати корпоративний акаунт. Google зробив його доступнм для усіх типів користувачів, включаючи юзерів безкоштовних облікових записів.

Workspace є більш функціональною версією офісних додатків, які Google надає своїм користувачам. Такі програми як Gmail, Calendar, Drive, Docs, Sheets, Slides, Meet, Chat пропонують, на додаток до стандартних можливостей, також поглиблену інтеграцію та можливості групової роботи. Платна версія також буде, хоча у Google не розкривають її вартість.

Після переходу на Workspace користувачів чекають помітні зміни в інтерфейсі офісних програм Google. Деякі опції будуть схожі на дизайн із iOS чи Android.

Окрім цього у Workspace стає доступна функція Spaces, яка раніше називалася Rooms. Це віртуальний майданчик для переговорів, організації файлів та задач. Spaces запуститься пізніше цього року і доступ до неї  матимуть платні та безкоштовні юзери.

Google ще трохи поліпшив безпеку свого офісного середовища, дозволивши самому зберігати ключ шифрування. Адже раніше, попри шифрування файлів та даних, ключ зберігався на серверах Google. Тепер користувачі можуть зберігати ключ від шифрування своїх даних, скориставшись постачальниками Flowcrypt, Futurex, Thales, Virtru.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися